Láska v kostičce čokolády

11. července 2012 v 23:23 | Haga |  Pár povídek k tématům týdne :)
,,Hurááá" zavolala Lili na celé kolo, když jí otec oznámil, že pojedou na dovolenou do městečka Kolpa.
,,Cože tam je obrovskej bazén a pokoje jsou jedna báseň. Ďěkuju, děkuju a ještě jednou ďěkuju"
Lili byla prostě nadšená a nemohla ze sebe vydat normální větu, no zkrátka a prostě takhle nikdy nemluvila, vždycinky byla spíš sprostá, urážlivá a neuměla nic pořádně ocenit, ale teť byla až moc překvapená.
,,Musim si jít zabalit věci: sukně, trička, boty a všechny jiný věci" S těmito slovy utekla do pokoje a začala si balit věci, protože měli vyrazit už zítra navečer.

,,To jsem rád, že jsi šťastná" řekl jí otec a zpod vrásek vykouzlil úsměv.
Lili se taky usmála, ale byla také smutná, protože se jí před půl rokem zabila maminka při hloupé autonehodě, za kterou mohl nepozorný řidič kamionu. Samozdřejmě žena na místě mrtvá a kamioňák v péči psychiatrů.
Lili s otcem se tedy vydali na osmdesáti kilometrovou cestu do Kolpy. Lili asi po půl hodině usnula, ale noční můry o matce jí strsšily bez ustání. Probudila se na zadním sedadle auta a zrovinka sebou trhla.
Táta si všiml, že je Lili vzhůru a tak řekl ,,Přenesl jsem tě na zadní sedadlo abys ses líp vyspala"
Lili chtěla jenom namítnout ,,Stejně to moc nepomohlo" ale nechtěla jsem mukazit radost.
Trvalo ještě čtyři hodiny, než konečně dojeli na místo.
Kolpa byla obrovské město, ale stejně krásné a hotel byl snad nejluxusnější, který jsem kdy viděla. Krásný velikánský bazén, krásně upravený zahrady a můj pokoj měl obtovskou postel s nebesi, obrovskou skříň a koupelna byla, tak obrovská, že by se do ní vešlo snad dvacet lidí.
Táta jí dal volnou zábavu, aby si užila co může a on sám byl na pláži.
,,Takže máme tu nějakej hrad, zámek, pláž......čokoládovna"
Lili si ihned zjistila všechny podrobnosti a byla velice nadšená, když se dozvěděla, že zrovna zítra od 13:00 hodin bude den otevřených dveří.

Druhý den se Lili vypravila do středu města k továrně na čokoládu.
Továrna byla obrovská, tovární komíny sahali snad až do oblak a co Lili hodně překvapilo, to, že před branami stála pouze ona sama.
Brány byli otevřené a tak se Lili vydala směrem k továrně.
U velikých veří stál asi o jeden rok starší kluk než byla ona sama. ,,Ahoj, můžu tě provést továrnou?" řekl kluk s překrásným úsměvem na rtech.
,,Já budu jenom ráda"a zopakovala jeho úsměv.
Vyrazili dlouhou chodbou vpřed. ,,Promiň, ale jak se jmenuješ?"stačil říct kluk dřív než začala Lili. ,,Lili" a než stačila říct další slovo už k jí kluk podal ruku a dodal ,,Máš moc krásný jméno já jsem Mark"
Podali si ruce a už je ani nepustili. Oba dva měli najednou takový pocit, jako když se znají už dlouhý roky a že se od sebe od teť nehnou ani na krok.
Navštívily různé místnosti a když Mark něco řekl, Lili mu to přímo hltala z úst. Potom nedávala ani pozor co povídá a místo toho se pouze dívala na jeho krásné havraní, lesknoucí se vlasy, modré pomněnkové oči, nádherně se pohybující ústa a vypracované tělo.
,,Tak to bude asi všechno" řekl se sklamaným úsměvem Mark
,,Tady, možná kdybys něco chtěl" a podala mu na kousku papíru svoje číslo a byla moc ráda, že to tentokrát byla ona kdo zareagoval dříve.
Nádheně se na ní usmál a dodal ,,Určitě se ozvu"

Mark se ozval hned potom co se Lili dostala k báráně, navštěvovali se navzájem a když byli dospělí, tak se vzali a žijí šťastně až dodnes a ještě déle.

KonecSmějící se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 alisa44 alisa44 | 25. července 2012 v 20:31 | Reagovat

hm romantika,by mě zajímalo co tě inspirovalo k napsání téhle povídky :D

2 alisa44 alisa44 | 25. července 2012 v 20:34 | Reagovat

a ještě dodatek:tvůj blog mi smazal komentáře...bůůůůůůůůůůůůůůůů

3 Haga Haga | Web | 27. července 2012 v 22:09 | Reagovat

to je možný :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama