Tajemství jednou vyřeším VIII.

10. září 2012 v 21:00
,,Mno je to těžké rozhodnutí, ale už jsem se rozhodla já s váma...." Kaim sklonila hlavu a nastala snad pětiletá odmlka
,,Pojedu" Řekla to tak tiše, že si ze začátku myslela, že si to jen představuje a že, ve skutečnosti má stále skloněnou hlavu a může ještě všechno změnit jedním slovem, ale ne vyslovila to a v tom tichu to ostatním znělo jako výkřik...
Žena skryla úlevný úsměv a potom řekla ,,Teť hned si běž zbalit věci a rozluč se s přátli...odjíždíme"
,,Cože???" vykřikla Kaim naprosto zděšeně
,,A co jsi čekala? Já mám taky práci!"
,,A co mám teda podle vás dělat se školou nevědí o tom!"
,,Včera jsem tam byla a oznámila, že tě adoptuji zkrátka, už vše vědí"
V Kaim vřela zuřivost a pomalu, ale jistě stoupala ke sto stupňům.Měla pocit, že po ní každou chvíli skočí, jako pes po kočce a roztrhá jí na kusy, ale z nějakého důvodu to neudělalaa místo toho jí poslechla, jako poslušný, hodný pejsek...
Se svěšenou hlavou odešla do svého pokoje a začala si balit, v tom jí ale vyhnalo z myšlenek tichounké zaklepání. Nestihla říct ani dále a už ve dveřích stál Lukas s pohledem upřeným na zem.
Kaim skončila na zemi a s hlavou schovanou v dlaních a tichounkým nářkem... Luk neváhal ani chvilinku zavřel dveře a už se hnal za Kaim.
,,Lásko to bude dobrý nebreč já..."ale větu už nedokončil, protože zahlédl zjizvené a také trošku zakrvácené Kaiminy nohy... Chvilku na ně jen nevěřícně koukal, ale potom vztal a odešel.
Kaim se podívala na své nohy a potom na ostrý střep ve své dlani. Pustila střep na zem a celá se rozklepala...
Po několika strašných minutách se otevřely dveře a v nich stál Lukas s nepřístupným výrazem a v rukou měl nějaký balíček.
,,Ještě jednou se řízneš a vlastnoručně tě zmlátim a potom to řeknu všem co tě znaj jasný???"
Kaim se na něj udiveně podívala, ale potom pokynula hlavou. Luk vytáhl krabičku, ruzbalil jí a začal z ní tahat kapesníčky a vytírat jí z ran krev.
Když jí rány částečně vyčistil Kaim se ještě klepala a nebyla schopná slova. Na stehně měla hluboko vyrytý nápis "Miluju Luka a vždy budu" Luk jen zavrtělhlavou a začal s čištěním druhé nohy na které, jak se dozvěděl bylo vyryto "Mami, tati já vás pomstím"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 alisa44 alisa44 | Web | 11. září 2012 v 16:17 | Reagovat

óóóó jak romantické :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama