Tajemství jednou vyřeším XII.

11. listopadu 2012 v 12:38 | Haga |  Tajemné
Nakonec před Kaim stála vysoká hubená ženská a Kai na ní zírala s otevřenou pusou...

,,C-C-Co p-p-p-po m-m-ně ch-ch-ch-chc-e-e-t-t-t-e???" Řekla vyděšeně Kaim a o krok couvla, jakoby měla každou chvílí vyběhnout a chtt dát rekord třídy v bědu ne 100 metrů...
Žena se nad jejím zakoktáním pousmála, zakroutila hlavou a řekla ,,Tak za prvý chci abys znala nějaký pravidla jako například, že mi budeš tykat..., za druhý nezdrhej, vlastně ani nemáš kam, za třetí pokud bys to udělala vůbec by ses nepodobala matce...a za čtvrtý, já jsem něco jako tvoje záchrana, nebo taky tvůj nástroj k pomstě"
Kai nechápala o co GO, ale zareagovala na slovo MATKA.
,,Vy jste znala mamku???" Vyhrkla najednou a vůbec si při tom nevšímala prvního pravidla... (a kdo by jo... :DDD)
Lili zkroutila ústa do hodně divného tvaru, jakoby S, ale ikdyž to potom Kai sama skoušela, nikdy jí to nevyšlo...
,,Neř..." Lili tu větu nedořekla, protožejí do řeči skočila Kaim ,,Znala jste ji!!!???"
Žena sklopila pohled do země a potom jednoslovně odpověděla ,,Ano"
Po chvíli ticha,ale začala znovu vyprávět. ,,Byli jsme nejlepší kamarádky už od školky a nikdy jsme se od sebe nehnuli na krok... pak si tvoje máma našla muže a čirou náhodou to byl můj starší bráška..." Smutně se pousmála, zakroutila hlavou a do očí se jí vrhly slzy...
,,A pak to přišlo...Žili jste spolu šťastně, ale nic netrvá věčně, na tvého otce začal žárlit jeho kolega, nežárlil pouze na to, že dostával více peněz, ale hlavně na jeho štěstí...Miloval tvojí mamku..."
,,A on tedy zabil oba moje rodiče???"Zeptala se Kai udiveně
,,Ne tak docela... on si najal něco jako mafiány nebo taky nájemný vrahy. Bylo jich dohromady deset, nebo alespoň co jsem za ty léta zjistila. Oni smrtelně poranili tvého otce, když se snažil ochránit tebe a tvoji maminku. Bylo mu jedno, že on zemře, ale hlavně chtěl ochránit vás..."
Poslouchala ji s otevženou pusou a slzy se jí při tom nemilosrdně hrnuly do očí
,,Ten chlápek ho nakonec dodělal střelou do hlavy, zatímco tvoje máma tě schovala. Přišel k ní blíž a řekl jí, že buťto si ho vezme za manžela, nebo jí na místě zabije, ona samozdřejmě odmítla, což ho úplně vykolejilo, ale nakonec jí opravdu zabil"
Změna okolností jí zasáhla plnou silou a tak se neudržela na nohou a klekla si na kolena a obličej si schovala do dlaní a myslela si, že se už nikdy nebude cítit mizernějc...Po chvíli se Kai ale srovnala a myšlenky si taky hnedka urovnala a napadla jí snad jediná otázka... ,,Znáš jména?"
Lili se taktéž vzpamatovala a chabě se usmála a odpověděla ,,Přesně tohle jsem od tebe čekala, jsi opravdu po nich, ale ano znám jejich jména, jinek bychtě sem ani nepřivedla..."
,,To co jsi ode mně čekala mě absolutně nezajímá jasní chci vědět ty jsména a taky jestli jsou všichni živý"
,,OK, OK, OK teť už teda vážně... ještě nikdo z ni nechcípnul, takže teť zbejvaj jenom ty ména: Mark Piledus z Moklindu, Jack Lurned taky z Moklinu, což nám docela nahrává, protože budou dva jednou ranou..."
Kai ji přerušila jednou docela normalní otázkou ,,Jak to jako myslíš NÁM???"
,,Tak hele ty zmrdi mi zabili nejlepší kamarádku a bratra myslíš si, že jim to nechám jen tak projít když se na to policejti vysryli??? Do s tebou to je snad jasný" vyjela Lili na Kaim okamžitě a bezmyšlenkovitě
,,Promiň zapoměla jsem se, měla bych se troch víc chovat jako tvoje teta , takže bych tě do tajtěch záležitostí neměla vůbec zatahovat"
,,N-Ne to určitě ne já pro tu pomstu žiju a kdybych tě nepotkala byla bych stále na nule, takže se spíš omlouvám já...teto."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 alisa44 alisa44 | Web | 11. listopadu 2012 v 19:48 | Reagovat

no tak to je hustý...já spíš čekala že ji kaim podřízne ale tak fajn tohle zní taky zajímavě :D

2 Haga Haga | Web | 11. listopadu 2012 v 21:54 | Reagovat

Ty taky vidis hned všude krev :DDD
(jako ze ja ne.. :DDD)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama